Blaty betonowe

NOWOCZESNOŚĆ I WYJĄTKOWY STYL

Blaty betonowe firmy toBETON to doskonała alternatywa dla tradycyjnych blatów kamiennych i konglomeratowych. Beton architektoniczny jest obecnie najmodniejszym elementem designu współczesnej architektury. Dzięki swojej strukturze oraz plastyczności umożliwia realizację nawet najbardziej wyrafinowanych projektów. Blaty betonowe są niezwykle efektownym dodatkiem przestrzeni kuchennych i łazienkowych. Tworzą one bowiem jednolitą powierzchnię, pozbawioną jakichkolwiek szczelin łączeniowych.

ODPORNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

Blaty z betonu architektonicznego są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Blaty betonowe toBETON przechodzą skomplikowany, 4-stopniowy proces impregnacji, który zapobiega wszelkim odbarwieniom na powierzchni płyty. Dlatego też produkty toBETON objęte są wieloletnią gwarancją. W normalnych warunkach beton po odlaniu musi dojrzewać około 27 dni, aby uzyskać swoją pełną wytrzymałość. Nasze betonowe blaty osiągają pełną wytrzymałość zaledwie po upływie 2 dni! Dbając o komfort naszych klientów, oferujemy wylewanie blatów bezpośrednio na miejscu zlecenia. Istnieje również możliwość dostarczania gotowych już elementów, przygotowanych uprzednio według zamówionego projektu. Wykonujemy również blaty zintegrowane z betonowymi umywalkami i zlewozmywakami.

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze betonowe blaty były symbolem perfekcji oraz dbałości o nawet najdrobniejszy szczegół. Wykorzystując niezwykle oryginalną fakturę betonu możemy zapewnić, że zamówione przez Państwa płyty będą jedyne w swoim rodzaju. Beton architektoniczny, za sprawą swojej porowatości, zapewnia za każdym razem zupełnie inny efekt końcowy. Za każdą z naszych płyt skrywają się lata nieustannych poszukiwań oraz ciężkiej manualnej pracy. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną, pozwalającą na pełną swobodę wyboru. Proponowane przez nas blaty betonowe mogą być wykonane w 10 odcieniach: od bieli, poprzez szarości aż do ciemnego grafitu.

[slickgallery link=”file” ids=”343,344,345,346,347,348,349″]

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.