Elementy z betonu

BETON ARCHITEKTONICZNY – MATERIAŁ XXI WIEKU

Beton architektoniczny należy obecnie do najczęściej wykorzystywanych materiałów dekoracyjnych. Zawojował on świat współczesnej architektury swoją jakością, wytrzymałością oraz dekoracyjnością. Projektanci, architekci i dekoratorzy wnętrz wszystkich krajów prześcigają się w innowacyjnych metodach wykorzystania betonu. Mamy już betonowe posadzki, betonowe płyty, elewacje, betonowe blaty kuchenne i łazienkowe. Z betonu wykonywane są lampy, stoły, krzesła, ławki – czym jeszcze zaskoczy nas ten niezwykły materiał? W toBETON jesteśmy przekonani, że era betonu dopiero się zaczyna…

BETONOWY DESIGN

Beton dekoracyjny stał się inspiracją dla architektów na całym świecie. Oryginalna struktura betonu oraz jego niezwykła plastyczność daje możliwość realizacji niemal nieograniczonej liczby projektów. Minimalistyczny wygląd oraz monochromatyczna kolorystyka betonu sprawiają, iż wpisuje się on w charakter każdego stylu architektonicznego – od industrialnych loftów, współczesny minimalizm, styl skandynawski, po styl luksusowych apartamentów. Dekoracyjny beton doskonale komponuje się z drewnem, metalem, plastikiem czy szkłem.

BETON W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ

Przestrzenie miejskie również pokochały beton architektoniczny – głównie przez wzgląd na jego zaskakującą trwałość oraz niebanalną stylistykę. Beton od zawsze współtworzył krajobraz miejski. Był podstawowym elementem budowlanym osiedli mieszkaniowych, mostów, murów etc. Współcześnie beton powraca już nie jako materiał ukrywany, stanowiący wyłącznie podstawę projektów, ale jako materiał eksponowany. Betonowe ławki, betonowe siedziska, betonowe kosze, betonowe stoły piknikowe, betonowe stoiska sprzedażowe, betonowe elewacje budynków to tylko niektóre z wielu zastosowań tego niezwykłego materiału przyszłości.

[slickgallery link=”file” ids=”330,331,332,333,334,335,336,337,338,339,340″]

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.