Nasi klienci

Klient indywidualny


Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, czyli osób, które bezpośrednio złożą u nas zamówienie, w celu transformacji swojego budynku mieszkalnego. Najczęściej klienci indywidualni wykorzystują elementy z betonu architektonicznego toBETON do wykończenia lub dekoracji swojego domu, mieszkania, loftu, apartamentu, gabinetu czy biura. Specjalnie dla nich nasza firma przygotowała pewne udogodnienia:

  • nie ustalamy wartości minimalnego zamówienia – możesz zamówić dowolną liczbę płyt toBETON
  • możesz dowolnie wybierać spośród kolorystyki, poziomu połysku, gładkości oraz rozmiarów naszych płyt
  • dla Twojej wygody większość prac montażowych wykonujemy na miejscu
  • dajemy możliwość transportu na terenie małopolski

Klient hurtowy

Naszymi klientami są również osoby, które elementy z betonu architektonicznego zamawiają hurtowo – w dużej ilości sztuk. Najczęściej beton architektoniczny jest w tym względzie podstawowym materiałem wykończeniowym dużej inwestycji – domu, apartamentu, loftu. Klient hurtowy zamawia zazwyczaj jednocześnie posadzki betonowe (na podłogi oraz taras), płyty betonowe do dekoracji ścian salonu, pokojów, kuchni, łazienki, blaty kuchenne i łazienkowe etc. Specjalnie dla klientów hurtowych przygotowujemy atrakcyjną ofertę, służymy doświadczeniem, profesjonalną ekipą montażową oraz stałym kontaktem z doradcą klienta.

Deweloper

Ofertę toBETON kierujemy również do inwestorów, czyli osób fizycznych lub prawnych, które inwestują w budowę nieruchomości budynkowych – domów mieszkalnych, obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych, z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Płyty betonowe toBETON oraz inne elementy betonowe naszej produkcji są doskonałym wykończeniem każdej ekskluzywnej i modnej przestrzeni. Są one niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia, stałą ekspozycję zewnętrzną czy kontakt z wilgocią. Wybór naszych betonowych elementów spełnia najwyższe standardy i jest gwarancją jakości na lata.

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.