Płyty betonowe

Płyty elewacyjne

Płyty elewacyjne stanowią centralny punkt decydujący o charakterze i estetyce danego budynku czy projektu architektonicznego. Elewacja z wykorzystaniem betonu architektonicznego to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni o industrialnej i niekonwencjonalnej stylistyce. Obecnie, za sprawą mody, betonowe wykończenia nie tylko przykuwają uwagę swoją oryginalnością, ale świadczą również o ekskluzywności danej inwestycji. Sprawdź, czy betonowe płyty na ścianę (płyty betonowe ozdobne na ścianę), dekoracyjne pasują też do Twojego domu.

Przejdź do płyt elewacyjnych

przejdź

Przejdź do płyt tarasowych

przejdź

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe toBETON stanowią oryginalne wykończenie zarówno budynków prywatnych, jak i publicznych. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów płyty betonowe wykazują odporność na skutki stałej ekspozycji zewnętrznej, zapewniając estetykę i piękno na długie lata. Nowoczesna stylistyka płyt tarasowych toBETON idealnie współgra z drewnianymi, szklanymi i metalowymi dodatkami, jak również z oryginalną roślinnością tarasową.

Płyty ogrodowe

Beton architektoniczny zewnętrzny stanowi doskonałe uzupełnienie przestrzeni zielonych. Surowość tego materiału oraz monochromatyczna kolorystyka podkreśla piękno roślinności, harmonijnie wpisując się w charakter ogrodów i zieleni przydomowej. Płyty wykonywane z betonu architektonicznego mogą być wykorzystane do projektów ogrodowych alejek, chodników, jak i ogrodzeń.

Przejdź do płyt ogrodowych

przejdź

Zobacz rozmiary płyt

przejdź

Sprawdź rozmiary płyt

Sprawdź rozmiary dostępnych płyt

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.