Płyty elewacyjne

PŁYTY ELEWACYJNE TOBETON

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę płyt elewacyjnych. Są one przeznaczone do użytku zewnętrznego, jako okładziny elewacyjne. Mogą być one wykorzystane na obiektach komercyjnych – galeriach handlowych, biurowcach, ekskluzywnych budynkach mieszkalnych, bankach, muzeach etc. , jak również w projektach architektury krajobrazu oraz mebli miejskich.

JAKOŚĆ

Płyty elewacyjne toBETON wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Dzięki zastrzeżonej mieszance eleCRETE nasze płyty elewacyjne wykazują odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz reakcje chemiczne.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy również płyty w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie.

[slickgallery link=”file” ids=”355,356,357,358,359,360,361,362,363,364″]

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.