Płyty tarasowe

PŁYTY TARASOWE TOBETON

Płyty tarasowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Dedykowane są zarówno przestrzeniom prywatnym, jak i miejskim. Płyty toBETON mogą być wykorzystane na wszelkiego rodzaju: tarasach, patiach, lodżiach, balkonach czy alejkach. Dzięki swojemu surowemu pięknu płyty tarasowe toBETON doskonale podkreślą oryginalność przestrzeni, harmonijnie wkomponowując się w charakter zieleni, tworząc idealne miejsce ralaksu i odpoczynku.

W ofercie standardowej oferujemy Państwu płyty o wymiarach:…. i ciężarze……

JAKOŚĆ

Płyty tarasowe toBETON wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Dzięki zastrzeżonej mieszance eleCRETE nasze płyty wykazują odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz reakcje chemiczne.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy również płyty w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie.

[slickgallery link=”file” ids=”370,369,368,367,366″]

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.