Posadzki betonowe

POSADZKI BETONOWE
MODERNISTYCZNA ELEGANCJA

Posadzki z betonu architektonicznego to główny trend współczesnej architektury oraz aranżacji wnętrz. Betonowe posadzki firmy toBETON, dzięki swojej niebanalnej estetyce stanowią idealne rozwiązanie dla nowoczesnych i luksusowych pomieszczeń. Doskonale wpiszą się w charakter modernistycznych apartamentów, industrialnych loftów, modnych butików czy innych przestrzeni publicznych oraz prywatnych. Posadzki toBETON to gwarancja ponadczasowej elegancji.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Posadzki betonowe firmy toBETON to produkty wykonane z wysokogatunkowych systemów cementowych. Zostały one opracowane według najnowszych standardów w specjalistycznym laboratorium firmy. Dzięki temu nasze betonowe podłogi spełniają najsurowsze normy jakości. Posadzki toBeton są samopoziomujące oraz szybkowiążące. W normalnych warunkach beton po odlaniu musi dojrzewać około 27 dni, aby uzyskać swoją pełną wytrzymałość. Nasze betonowe posadzki osiągają pełną wytrzymałość zaledwie po upływie 2 dni! Dbając o komfort naszych klientów, oferujemy wylewanie posadzek bezpośrednio na miejscu zlecenia. Posadzki toBETON dedykowane są każdej przestrzeni – zarówno prywatnej, jak i miejskiej. Doskonale sprawdzą się one zarówno w salonach, kuchniach, holach, łazienkach, jak i w pomieszczeniach publicznego użytku.

PROJEKT ZAWSZE DOPASOWANY DO POTRZEB KLIENTA

Każdy projekt posadzek betonowych dopasowujemy do wizji, potrzeb oraz projektu klienta. Dlatego też, podczas indywidualnych konsultacji ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące realizacji zamówienia. Przy doborze idealnej posadzki mogą Państwo skorzystać z naszej gamy 10 naturalnych odcieni betonowej szarości- od bieli do ciemnego grafitu. Wybrana przez Państwa betonowa posadzka może również posiadać różny stopień matu lub połysku. Jeżeli nasze propozycje nie sprostały jednak Państwa oczekiwań – zapraszamy do współpracy przy indywidualnym projekcie.

[slickgallery link=”file” ids=”321,322,323,324,325,326,327,328″]

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.